Ameliyatsız Yüz Germe

Gelişen teknolojiler sayesinde ameliyatsız yüz germe yaptırmak oldukça kolaydır. Her ne kadar günümüzde ön plana çıkıyor olsa da uzun yıllardır uygulanan ameliyatsız yüz germe uygulamaları, HIFU teknolojisi sayesinde verimlilik olarak en üst noktaya çıkmış durumdadır.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME NEDİR?

Hiç bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yapılan germe işlemidir. Günümüzde ameliyatsız yüz germe uygulama çeşitleri birden fazladır fakat teknolojinin ilerlemesi ve geldiği son noktada HIFU teknolojisi yatmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş lazer, deri altına ulaşarak elastikiyetini kaybetmiş noktalarda ısı alanları oluşturarak hasar bırakır. Bu hasar, cildin kolajen üretimini arttırarak yenilenmesini sağlar. Uygulamanın yapıldığı andan itibaren başlayarak her gün etkisini arttırarak cildin gerilmesini ve toparlanmasını sağlamaktadır. Değişim ve toparlama yaklaşık 3-4 ay gibi bir süre içerisinde en yüksek verime ulaşır.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME UYGULAMASININ AVANTAJLARI
En büyük avantajı hiç bir cerrahi müdahalenin yapılmamasıdır. Bu sayede sosyal hayat hiç bir şekilde etkilenmez. Cerrahi olmamasına rağmen yüksek etki yaratır ve değişimi ilk günden itibaren hissetmeye başlarsınız.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME RİSKLİ BİR UYGULAMA MI?
HIFU uygulaması ile gerçekleştirilen ameliyatsız yüz germe uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli detay, uygulamanın yapıldığı işletme ve uygulamayı yapan kişinin tecrübesidir. Uygulamanın yapılacağı bölgede doğru noktalara atış yapılması gerekmektedir. Uygulamanın doğru şekilde yapılması halinde hiç bir risk barındırmamaktadır.

YÜZ DIŞINDA FARKLI BÖLGELERE UYGULAMA YAPILIR MI?
HIFU, sadece yüz bölgesi için değil, vücutta elastikiyetini kaybetmiş her bölge için uygulanabilir. Örneğin kalın bacaklar için incelme sağlayabilmektedir. Sarkan kollar için de yine HIFU ile incelme sağlanmaktadır. Göbek, dekolte, bel çevresi gibi alanlar için de güvenle uygulama yaptırabilirsiniz.

ETKİSİ NE KADAR SÜRMEKTEDİR?
Uygulamanın etkisi 12-14 ay gibi bir süre etki göstermektedir. 6 Aydan daha kısa sürede uygulamanın tekrarı yapılamaz. İstendiği taktirde daha fazla verim elde edebilmek için uygulama 6. aydan sonra tekrar uygulanabilir.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME ACI HİSSİ UYANDIRIR MI?
Ameliyatsız yüz germe acıtıyor mu veya acılı bir işlem mi diye merak ediyor olabilirsiniz. Uygulama öncesi etkili anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sayede acıyı hiç hissetmez veya minimal derecede hissedersiniz.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME FİYATI NE KADAR?

Ameliyatsız yüz germe fiyatı ne kadar merak ediyorsanız 02322519051 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim kısmından bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz işletmemizi ziyaret ederek de fiyat alabilirsiniz. Böylece yüz analizi yapılarak daha detaylı bilgi aktarılmış olacaktır.

Oku: Hifu Nedir?
Oku: Hifu Yaptıranlar ve Hifu Yorumları