HIFU Yorumları

HIFU yaptıranların yorumları, HIFU uygulamasını yaptırmadan önce bir çok kişi tarafından büyük önem taşır. Nasıl bir etki alındığı, ne kadar memnuniyet duyulduğu ve HIFU uygulamasının ne kadar güvenilir olduğunu anlamanın en iyi yollarından biridir. Bu sebeple HIFU yorumları yıllardır önemsenen bir değerdir. Şimdiye kadar HIFU için en büyük referans ünlüler olurken, son yıllarda ise popüler bir hal alması sebebiyle bir çok kişi uygulama ve tedavi için referans olabilmektedir. Bulunduğunuz bu sayfanın altında ise HIFU yaptıranların kendi şahsi yorum ve düşünceleri yer almaktadır. Dilerseniz siz de HIFU tecrübenizi bizimle paylaşabilir ve yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

HIFU YAPTIRANLARIN YORUMLARI

40 Yaşına yaklaştıkça yanağımdaki sarkmalar daha da artmıştı. Cerrahi bir operasyona girmek yerine daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm HIFU uygulamasını tercih ettim. Tek seans ile yanağımdaki sarkmalardan kurtuldum.
Dilara G.

Alın ve kaş ortasında çok fazla belirgin olan çizgilerden aşırı rahatsızlık duyuyordum. HIFU sayesinde rahatsızlık veren çizgi ve kırışıklıklardan kurtuldum. Şimdiye kadar neden yaptırmadığımı ise her gün yeniden sorguluyorum.
Melis Y.

Yüzümdeki sarkmalardan HIFU teknolojisi sayesinde kurtuldum. Ardından kalça ve bel bölgesi çevresi için de yapılan uygulamadan fazlasıyla memnun kaldım. Kesinlikle mükemmel ve kusursuz bir uygulama.
Nuran G.

Çene kenarındaki sarkmalar ciddi şekilde rahatsız ediyordu. Aynaya her baktığımda beni biraz daha rahatsız etmeye başlamıştı. Hifu yaptırmaya karar verdim ve ciddi ölçüde değişim gerçekleşti. Fazlasıyla başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.
Yeliz Z.

5 comments on “HIFU YorumlarıAdd yours →

  1. Yaptırmadan önce çok tereddüt etmiştim fakat yaptırdıktan sonra iyikilerim arasında yer aldı. İyiki yaptırmışım.

  2. Daha önce iple (örümcek ağı) denilen yöntemle gerdirme yapmıştım. Daha ilkel bir yöntem olamazdı sanırım. Çok başarısız bir işlem olmuştu. Ardından hifu tedavisini öğrendim ve yaptırmak istedim. Gayet başarılı bir teknik diyebilirim.

  3. Başarılı bir uygulama. Yağlı ya da sarkmış her bölgede olumlu sonuç veriyor. Bel ve yüz çevresine yaptırdım. Memnun edici.

  4. Ameliyatsız bir uygulama olarak düşünüldüğünde yarattığı etki gerçekten çok iyi. Göz ve dudak çevresindeki kırışıklıklar için yaptırdım ve çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir